Verpakkingen den datums, wat zegt dit? Als winkel zijn wij tegen verspilling. Mocht er een artikel over datum zijn krijg je van mij daar korting op (check zelf ook even de datum voordat je het artikel mee neemt)
Wij/ik probeer zoveel mogelijk op de datums te letten, en plak er dan een mooie grote rode sticker op. Maar soms ontgaat me iets (tijd en maanden gaan eenmaal snel)dus als we samen mee opletten, krijg je het mee met korting.
Thee geef ik niet meer mee met kortingen, dit product is een gedroogd product en kan niet verkeerd worden, zoals de meeste producten.
Tht = Ruiken, kijken en proeven, veel al na datum nog vele jaren houdbaar en of altijd goed houdbaar. Mits de verpakking open is.
Naar aanleiding van de vraag in mijn winkel en datums op de verpakkingen, staan hier wat linken om dieper onderzoek te doen, wat een datum nu echt zegt over jou product: