Wat zijn mijn tekorten in vitamines et?

In mijn winkel kan je terecht voor een test te laten doen wat je tekort heb op dit moment. Deze test doe ik met behulp van een corpus analyzer.

Vitamine en lichaamsdoormeting

inleiding

De meting wordt gedaan met de Corpus Analyser. Dit is een hulpmiddel om 250 fysieke functies snel te analyseren. Met deze test weet u hoe het met uw gezondheid is gesteld en welke conditieverbetering prioriteit heeft.
De Corpus Analyser Pro test het magnetische veld van de cellen op basis van bioresonantie en radionika.

Wat wordt getest?


Voor elke parameter worden de testwaarden en de normwaarden zowel grafisch als in cijfers weergegeven. Binnen enkele minuten geeft deze test inzicht in de tekorten, de overschotten en de absorptiecapaciteit. In de winkel kan ik met de Corpus Analyser de conditie van het cardiovasculaire systeem, het skeletstelsel, het functioneren van organen, sporenelementen, vitaminen, mineralen, vetzuren, sporenelementen, zware metalen testen.

Ik test : vitamines, spoorelementen, mineralen, vetzuren en zware metalen/toxische waardes.

Deze test koste u €27,50 * Maar mocht je gelijk besluiten om de producten die te kort komen bij mij aan te kopen, dan betaal je maar slechts €5,00 voor deze test.

De test word tussen door gedaan, het kan dan zo zijn dat ik tussendoor mijn klanten helpt, en dat je dan even geduld moet hebben.

De test kan je bij mij op de woensdag en donderdag laten doen, met een afspraak. Vanaf 10:30-11:30/ 13:00-16:00 uur. Op de vrijdag en zaterdagen word deze test niet gedaan.

Voor de test heb ik nodig: Naam, Geboorte datum, gewicht.

*test resultaten worden niet doorgestuurd, of bewaard. (mits hier toestemming voor gegeven word)

image_pdfimage_print